Balená pramenitá kojenecká voda

Voda

Přírodní pramenitá voda Jelení pramen je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s příznivým obsahem vápníku a hořčíku. Je stáčena do vratných plastových nádob, které jsou po naplnění uzavírány bezpečnostním ventilem Non-Spil, který je zapečetěn. Na uzávěru je vyznačeno datum plnění. Bezpečnostní uzávěr chrání kvalitu vody před vniknutím nečistot a pečeť chrání zákazníka před případným zneužitím.
Kvalita vody je pravidelně sledována a kontrolována Zdravotním ústavem.


Aquamaty

Aquamat je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej přírodní stolní vody, dodávané v zapečetěných vratných plastových lahvích o obsahu 18,9 litru s uzávěrem Non-Spill. Výhodu tohoto výrobku oceníte jak v domácnosti tak v kancelářích, kdy z tohoto výrobku získáte vodu pro osvěžení o teplotě 5 - 15 stupňů Celsia a pro zalití instantní kávy, čaje, polévek o teplotě 90 stupňů Celsia. Plášť aquamatu je vyroben z plastu a lakovaného plechu. Design výrobku vyhovuje požadavkům pro instalaci v interiérech a to jak v kancelářích tak v obytných místnostech. Konstrukce výrobku zajišťuje jeho mechanickou odolnost a to jak vzhledem k hmotnosti láhve tak i odolnost proti mechanickému poškození. Odběr vody z láhve je umožněn plastovými kohoutky. Červený kohoutek pro teplou, modrý pro studenou vodu. Součásti, které přijdou do přímého styku s pitnou vodou jsou vyrobeny z nerezového plechu, nebo z hygienicky nezávadných plastů.

Ruční pumpa

Ruční pumpa no. 8080 je určena pro hygienický výdej přírodní stolní vody, dodávané v zapečetěných vratných plastových lahvích o obsahu 18,9 litru. Výhody tohoto výrobku oceníte jak v domácnostech tak v kancelářích, ale hlavně tam, kde není v dosahu elektrická síť - na cestách, v automobilu, na lodi a jinde v přírodě. Teplota čerpané vody je shodná s teplotou okolí. Pumpa je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu. Design výrobku vyhovuje náročným požadavkům. Konstrukce výrobku zajišťuje jeho mechanickou odolnost proti požkození. Po nasazení ruční pumpy na láhev (18,9 l) se ručním pumpováním vytlačuje pitná voda přes výtlačnou trubku do pohárků.


Můžete také navštívit

                        

Fotogalerie